آخرین اخبار : 

خدمات سئو و بهینه سازی سایت


خدمات سئو و بهینه سازی سایت

خدمات سئو و بهینه سازی سایت به منظور به خدمت گرفتن شیوه هایی برای ارتقا رتبه سایت در موتورهای جستجو است. بد نیست بدانید چند دهه ای بیشتر از عمر موتورهای جستجو نمی گذرد و اولین موتور جستجو حدود سال 1990 با نام archie کار خود را در فضای اینترنتِ آن زمان آغاز کرد. موتور جستجویِ مطرحِ دنیا گوگل هم، در سال 1996 کار خود را شروع کرد و در این مدت توانسته دنیای انسان ها با اینترنت را دگرگون کند. به این ترتیب اگر قصد دارید رتبه سایت خود را در موتورهای جستجو بالاتر ببرید، چاره ای نیست به غیر از اینکه دست به دامان شیوه های خدمات سئو و بهینه سازی سایت شوید. سئو (SEO) مخفف سه واژه (Search Engine Optimization) می باشد .

خدمات سئو (Search Engine Optimization) :

گوگل در مدت حضور خود توانسته اسم و رسم خوبی برای خود دست و پاکند و بد نیست بدانید در دنیا از یک اسم تجاری در صحبت های مردم به فعل تبدیل شده است. به این ترتیب کاربران به جای اینکه بگویند فلان کلمه را جستجو کن به یکدیگر می گویند فلان کلمه را گوگل کن!

چرا خدمات سئو امری تخصصی می باشد ؟

حتماً شما هم شنیده اید که قدیمی ها می گویند کار را به دست کاردان باید سپرد. این مثَل در خصوص بهینه سازی سایت شدیداً صدق می کند؛ چرا که اگر ساز و کار سئوی سایت و خدمات سئو را به اشتباه بنا کنید، حداقل ضرری که شامل شما خواهد شد از دست دادن وقت , انرژی و پول شماست . دیگر از جریمه های سنگین موتورهای جستجو برای وب سایتتان می گذریم که چه بلاهایی ممکن است برای دامنه و برندینگ شما , ببار آورد . بنابر این اکیداً توصیه می کنیم بی گدار به آب نزنید و در فرآیند بهینه سازی سایت با مشاورین متخصص سئو مشورت کرده یا اینکه کار را کاملاً به ایشان واگذار کنید و از خدمات سئو و دانش سئو این متخصصان استفاده نمایید.

 

لینک های مرتبط :

خدمات سئو

طراحی سایت

طراحی وب سایت

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت فروشگاهی